1669 پشتیبانی سریع
نمایندگی تعمیرات باکنشت

ماشین لباسشویی باکنشت مدل WMT EcoStar 6z BW

3 بازدید
ماشین لباسشویی باکنشت مدل WMT EcoStar 6z BW

ماشین لباسشویی باکنشت مدل WMT EcoStar 6z BW دارای ظرفیت 6 کیلوگرم است و به عنوان یک دستگاه جمع و جور راه حلی ایده آل برای مکان های کوچک به شمار می رود. سرعت چرخش سریع 1200 دور در دقیقه برای موتور منجر به صرفه جویی در منابع و انرژی توسط این ماشین می شود. همچنین به لطف طراحی منحصر به فرد فناوری ZEN از حداقل لغزش و صدا برخودار است.

ویژگی های ماشین لباسشویی باکنشت WMT EcoStar 6z BW

·       در ماشین لباسشویی WMT EcoStar 6z BW از طراحی SoftOpening برای درب استفاده شده تا به راحتی باز و بسته شود. همچنین این ماشین درب از بالا می باشد.

·       این لباشویی باریک 40 سانتی متری انعطاف پذیری بالایی دارد. دریچه ورود آب آن قابلیت چرخش داشته و به لطف چرخ هایی که دارد به راحتی جا به جا می شود.

·       ماشین لباسشویی باکنشت WMT EcoStar 6z BW  با ترکیب بهینه زمان، شیمی، مکانیک و دما به گرید انرژی A+++ با 20 درصد صرفه جویی بیشتر دست یافته است.

·       برنامه سازگار با محیط زیست Green & Clean لباس های شما را با دمای 15 درجه اما با کیفیت 40 درجه می شوید. تا هم انرژی کمتری مصرف شود و هم لباس ها آسیب نبینند.

·       فناوری سنسور هوشمند به کار رفته در این مدل در مصرف آب و انرژی صرفه جویی کرده و عملکرد ماشین را بهینه می کند.

·       برنامه Black & Dark مخصوص شست و شوی لباس های مشکی و تیره است. شست و شوی آرام و اصولی موجب می گردد رنگ لباس ها حتی بعد از چندین شست و شو نیز بور نگردد.

·       تخلیه آب در ماشین لباسشویی باکنشت مدل WMT EcoStar 6z BW به صورت اتوماتیک انجام می شود. به علاوه یک مانیتور اقتصادی برای نمایش مقدار انرژی و آب مورد نیاز برای هر برنامه دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 1669