1669 پشتیبانی سریع
نمایندگی تعمیرات باکنشت

ماشین لباسشویی باکنشت مدل WM AutoDose 914ZEN

3 بازدید
ماشین لباسشویی باکنشت مدل WM AutoDose 914ZEN

ماشین لباسشویی باکنشت مدل WM AutoDose 914ZEN با ظرفیت بالای 9 کیلوگرم، کلاس انرژی A+++ و 50 درصد صرفه جویی بیشتر، برنامه شست و شوی Greeen & Clean برای شستن لباس ها در دمای 15 درجه و فناوری حسگر منحصر به فرد برای تنظیم دینامیکی سرعت چرخش و حفظ الیاف یک محصول قابل اعتماد و کم نظیر می باشد.

 ویژگی ها

–   فناوری ابتکاری و البته اختصاصی PremiumCare در ماشین لباسشویی WM AutoDose 914ZEN برای شست و شوی ملایم اما کارآمد لباس ها طراحی شده است.

–   با استفاده از فناوری AutoDose ، همیشه می توانید از مواد شوینده و نرم کننده خود به طور کامل تا 20 بار شستشو استفاده کنید.

–   موتور بدون تسمه دایرکت درایو و کیفیت بالای قطعات این مدل را به محصولی با دوام و با کیفیت تبدیل کرده است.

–   تکنولوژی ZEN در ساخت موتور لباسشویی WM AutoDose 914ZEN منجر به کمترین لرزش و سر و صدا شده و آرامش خانه شما کاملا حفظ می شود.

–   با وجود تنوع بالای برنامه های شست و شوی PremiumCare همواره می توانید مطمئن باشید که برنامه مناسب برای شست و شوی هر نوع لباس را خواهید یافت.

–   از شست و شوی هوشمندانه و تمیز لباس ها لذت ببرید. آب و مواد شوینده بر روی لباس ها اسپری شده و بدین ترتیب به خوبی در هم آمیخته می شوند.

–   مانیتور اقتصادی طراحی شده در ماشین لباسشویی باکنشت مدل WM AutoDose 914ZEN همواره، حتی پیش از شروع شست و شو، میزان مصرف انرژی و دمای هر برنامه را نشان می دهد تا کاربر بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 1669