1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات باکنشت لواسان

3 بازدید
نمایندگی تعمیرات باکنشت لواسان

نمایندگی تعمیرات باکنشت در لواسان

تعمیر هر گونه وسیله برقی در نمایندگی تعمیرات باکنشت لواسان تحت نظر تعمیرکاران متخصص و حرفه ای انجام می شود. مشتریان ساکن در این منطقه که به کمک برای رفع خرابی وسیله نیاز دارند، تنها کافی است با نمایندگی تماس گرفته و درخواست خود را با کارشناسان در میان بگذارند. تمامی خدمات به گونه ای پیش می رود که وسیله شما همانند روز اول با همان کارایی تحویل داده شود.

نمایندگی تعمیرات باکنشت لواسان

نمایندگی باکنشت لواسان

شماره تماس نمایندگی تعمیرات باکنشت در لواسان

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مروری بر خدمات تعمیرات باکنشت در لواسان

مشتریان حق دارند بدانند به ازای هزینه ای که پرداخت می کنند، چه خدماتی را از نمایندگی دریافت خواهند نمود:

1-   خدمات در منزل شما ارائه می شود.

تعمیر کلیه وسایل برقی تحت نظر نمایندگی ما، در منزل مشتریان انجام می گیرد. با هدف جلب رضایت مشتریان، بلافاصله بعد از تماس شما و صحبت با کارشناسان، تعمیرکار سریعا به خانه شما آمده و در حضور خودتان خدمات را ارائه می کند. شما می توانید در تمام مدت کار عملکرد تعمیرکار را دنبال کرده و از کیفیت خدمات اطمینان پیدا کنید.

2-   تعمیر وسیله برقی با گارانتی تعمیرات انجام می شود.

با هدف جلب اعتماد مشتریان، تعمیرکاران ما موظف هستند بعد از تعمیر دستگاه گارانتی تعمیرات را تحویل دهند. این ضمانت نامه تضمین می کند اگر همین عیب در مدت معلوم باز هم رخ دهد، نمایندگی ما خود را موظف می داند بدون دریافت هزینه خدمات را به بهترین شکل ارائه نماید.

3-   مشاوره رایگان برای شما در نظر گرفته شده است.

یکی از خدمات نمایندگی ما، ارائه مشاوره رایگان و به صورت تلفنی برای مشتریان است. شما برای دریافت پاسخ در مورد وسایل برقی کافی است با مرکز تماس گرفته و از کارشناسان درخواست کمک کنید. راهنمایی های لازم تحت نظر افراد متخصص ارائه می گردد.

4-   تعمیر وسیله با قیمت مناسب انجام می گیرد.

تحت نظر نمایندگی تعمیرات لواسان بزرگ و کوچک نگران هزینه خدمات نباشید. مرکز ما تخفیفات لازم را اعمال نموده و همچنین گارانتی وسیله را به عنوان فاکتوری برای کاهش هزینه ها لحاظ خواهد کرد. البته ضمانت نامه دستگاه باید دارای تاریخ اعتبار بوده و مهر تایید شرکت فروشنده را داشته باشد.

 1669