نمایندگی تعمیرات باکنشت در تبریز

تعمیرکاران متخصص در نمایندگی تعمیرات باکنشت در تبریز آماده ارائه خدمات جهت تعمیر هر کدام از وسایل برقی شما هستند. کافی است با نمایندگی تماس بگیرید تا از حمایت کارشناسان ما برخوردار شوید. این مرکز با هدف میت از مشتریان راه اندازی شده و شما بدون نگرانی از کیفیت کار می توانید به افراد متخصص اعتماد کنید. نهایتا وسیله معیوب همانند روز اول به شما سالم تحویل داده خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات باکنشت در تبریز
نمایندگی باکنشت در تبریز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات باکنشت در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس نمایندگی تعمیرات باکنشت در تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

مروری بر  خدمات نمایندگی تعمیرات باکنشت تبریز

نمایندگی ما سعی دارد در تعمیر وسایل برقی بهترین متدها را به کار گرفته و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، خدمات زیر را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت ارائه نماید:

1-   مرکز اصلی تعمیر وسیله، منزل شما است.

از مهمترین خدمات نمایندگی، تعمیر وسیله برقی معیوب در منزل مشتری است. زمانی که دستگاهی خراب می شود اولین نگرانی افراد این است که چگونه آن را به محل تعمیر ببرند به ویژه اگر این وسیله بزرگ و سنگین باشد. در صورتی که کافی است با نمایندگی تماس بگیرید تا تعمیرکار سریعا به منزل شما مراجعه نموده و در حضور شما تعمیر دستگاه را انجام می دهد.

2-   نگران قیمت تعمیر وسیله برقی نباشید.

به هر حال این امر طبیعی است که مشتریان نگران هزینه تعمیر وسایل برقی خود باشند. همه ما تمایل داریم با قیمت مناسب، بهترین خدمات را دریافت کنیم. چنین شرایطی در نمایندگی ما فراهم شده است. ما نه تنها در محاسبه قیمت خدمات تخفیف اعمال می کنیم، گارانتی وسیله برقی را نیز به عنوان معیاری برای تخفیف در نظر گرفته و سعی می شود قیمت نهایی را مناسب حساب کنیم.

3-   با ارائه گارانتی تعمیرات، از خدمات خود حمایت می کنیم.

نمایندگی تعمیرات باکنشت تبریز با هدف جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود، تعمیرکاران را موظف می کند در پایان کار حتما گارانتی تعمیرات را ارائه نمایند. براساس قوانین ضمانت نامه، متخصصین ما خود را موظف می دانند اگر باز هم عیب قبلی در مدت معلوم در وسیله رخ داد، مسئولیت آن بر عهده نمایندگی خواهد بود. در این زمان مشتری نباید هزینه ای پرداخت نموده و خدمات با کیفیت بالا به صورت رایگان پرداخت می کند.

نمایندگی تعمیرات باکنشت در تبریز
  • نمایندگی تعمیرات باکنشت در تبریز
5

خلاصه

نمایندگی تعمیرات باکنشت در تبریز !! با وجود نمایندگی تعمیرات باکنشت تبریز نگران تعمیر وسیله برقی خود نباشید. کیفیت، رمز موفقیت ما است.