1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات باکنشت اندیشه

4 بازدید
نمایندگی تعمیرات باکنشت اندیشه

نمایندگی تعمیرات باکنشت در اندیشه

در نمایندگی تعمیرات باکنشت اندیشه تعمیرکاران ما از مهارت و علم بالایی برای تعمیر وسایل برقی برخوردار هستند. در شرایطی که برخی از افراد کم تجربه در زمینه تعمیر سایل برقی وارد شده اند، وجود مراکز معتبری همانند نمایندگی ها تضمین می کند که خدمات براساس اصول علمی  و به صورت استاندارد ارائه می شود. شما با اعتماد به این مراکز از پشتیبانی متخصصین توانمند برخوردار خواهید شد.

نمایندگی تعمیرات باکنشت اندیشه

تعمیرات باکنشت در اندیشه

شماره تماس نمایندگی تعمیرات باکنشت در اندیشه

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مروری بر خدمات نمایندگی تعمیرات باکنشت اندیشه

مشتریان عزیز برای تعمیر وسایل برقی معیوب تحت نظر نمایندگی ما از خدمات زیر بهره مند می شوند:

1-   تعمیر هر وسیله در منزل شما انجام می شود.

تفاوتی نمی کند کدام یک از وسایل برقی خراب شده باشد به هر حال این نگرانی برای مشتری وجود دارد که چگونه دستگاه را به محل تعمیر ببرد. اما نمایندگی ما روند کار را برعکس کرده است. به این معنا که بعد از تماس شما با نمایندگی، کارشناسان ما درخواست شما را پیگیری نموده و تعمیرکار مرتبط را به منزل اعزام می کنند. از نظر کیفیت عملکرد متخصصین ما شک نداشته باشید که با وجود تجهیزات پیشرفته، عملکرد بالایی خواهند داشت.

2-   تعمیر وسایل برقی با گارانتی تعمیرات همراه است.

یکی از سوالاتی که مشتریان مطرح می کنند این است که اگر بعد از تعمیر وسیله باز هم همان عیب بروز نمود، تکلیف چیست؟ تعمیرکاران ما بعد از پایان کار ضمانت نامه تعمیرات را ارائه می کنند. اگر عیب قبلی در مدت معلوم بروز نماید، نمایندگی موظف به تعمیر دستگاه بدون دریافت هزینه خواهد بود. این ضمانت نامه هم از مشتریان حمایت نموده و هم ضامن خدمات مرکز است.

3-   تعرفه تعمیر وسیله برقی، مناسب و اقتصادی است.

تمامی خدمات نمایندگی تعمیرات باکنشت اندیشه با هدف جلب رضایت مشتریان انجام می گیرد. در همین راستا ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت مناسب نیز در اولویت کاری ما قرار دارد. در زمان خراب شدن دستگاه اگر گارانتی وسیله همچنان اعتبار دارد، به تعمیرکار تحویل دهید. در صورت تایید متخصصان ما نمایندگی موظف به تخفیف هزینه تعمیر وسیله براساس ضمانت نامه خواهد بود. البته مرکز ما تخفیفاتی را از جانب خود برای مشتریان در نظر می گیرد.

 1669