1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی مجاز باکنشت

73 بازدید
نمایندگی مجاز باکنشت

نمایندگی مجاز باکنشت

اورژانس سرویس یکی از مهمترین مراکزی است که برای برندهای مختلف لوازم خانگی، نمایندگی های مجاز را تاسیس نموده است و در این راستا، برای برند پاکنشت نیز، نمایندگی مجاز باکنشت را به منظور تسهیل تعمیرات لوازم خانگی این برند و ایجاد اطمینان خاطر برای خریداران این برند تاثیر نموده است.

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

هدف تعمیرگاه مجاز باکنشت

زمانی که یک مشتری قصد دارد لوازم برقی خانه خود را خریداری کند، فاکتورهای مختلفی را در نظر می گیرد تا در میان برندهای مختلف، بتواند انتخاب ایده آل داشته باشد. یکی از این فاکتورها این است که این برند، خدمات پس از فروش داشته و دارای نمایندگی های مجاز تعمیرات باشد تا در صورت خرابی وسیله، مشتری از بابت تعمیرات نگرانی نداشته باشد. به همین دلیل این نمایندگی ها برای برند باکنشت نیز راه اندازی شده است.

اورژانس سرویس به کمک تیم متخصص تعمیر باکنشت این شرایط را فراهم می نماید تا در زمان خرابی وسیله این برند و تماس شما با شرکت، تعمیرکار متخصص را به منزل اعزام نموده تا در همان منزل عمل تعمیرات را انجام دهد.

نمایندگی مجاز باکنشت

نمایندگی مجاز باکنشت

محصولات باکنشت

1-   ماکروویو باکنشت

باکنشت سعی بر این دارد که بتواند در تولید ماکروویو، از آخرین تکنولوژی های جهان استفاده نماید تا در کنار افزایش ایمنی، میزان کارایی آن نیز افزایش یابد.

2-   ماشین لباسشویی باکنشت

ماشین لباسشویی باکنشت در میان برندهای مختلف از ماشین لباسشویی توانسته است به سطحی برسد که در برنامه های شست و شو ارتقا داده و بتواند با مصرف انرژی کم کیفیت شست و شو را بالا ببرد. این ویژگی ماشین لباسشویی، امروزه بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

3-   ماشین ظرفشویی باکنشت

امروزه خانم های شاغل به منظور این که فرصت بیشتری برای انجام امور منزل داشته باشند، از ماشین های ظرفشویی استفاده می کنند. که برندهای مختلف از این وسیله وجود دارد و ماشین ظرفشویی باکنشت با طراحی خاص خود توانسته به خوبی خود را در میان رقبا معرفی نماید.

4-   یخچال فریزر باکنشت

یخچال فریزرهای باکنشت دارای طراحی و رنگ بندی های مختلف است لذا اولین فاکتور که جذابیت ظاهری است را دارد از طرف دیگر سعی بر این داشته است که از به روزترین اصول طراحی و سخت یخچال فریزر استفاده نماید.

5-   ساید بای ساید باکنشت

از آنجایی که امروزه یخچال های ساید بای ساید در میان مردم بسیار مطرح شده اند به همین دلیل رقابت میان برندهای مختلف زیاد شده است تا بتوانند خود را به رتبه اول فروش برسانند. ساید بای ساید باکنشت سعی کرده طراحی داخلی و خارجی خود را به بهترین شکل ممکن به انجام برساند تا جایگاه خود را تثبیت کند.

 1669