1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات باکنشت بومهن

4 بازدید
نمایندگی تعمیرات باکنشت بومهن

نمایندگی تعمیرات باکنشت در بومهن

با وجود نمایندگی تعمیرات باکنشت در بومهن مردم ساکن در این منطقه می توانند تعمیر وسیله برقی خود را تحت نظر افراد متخصص و حرفه ای انجام دهند. این مسئله بسیار مهم است که وسیله برقی خود را از برندی خریداری نمایید که نمایندگی تعمیرات برای ارائه خدمات پس از فروش این برند وجود داشته باشد. فراموش نکنید که تعمیر دستگاه تحت  نظر تعمیرکاران ماهر تضمین کننده سلامت و کارایی وسیله خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات باکنشت بومهن

تعمیرات باکنشت در بومهن

شماره تماس تعمیرات باکنشت در بومهن

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مروری بر  خدمات نمایندگی تعمیرات باکنشت در بومهن

برای تعمیر هر وسیله برقی و برای تمامی مشتریان، نمایندگی ما خدمات زیر را در حد استاندارد ارائه خواهد نمود:

1-    تعمیر وسیله در منزل مشتری

به هر حال برای ما اهمیت دارد که مشتری نگرانی از بابت نگرانی وسیله برقی نداشته باشد. در همین راستا خود را موظف می دانیم تعمیر وسایل برقی را در حضور مشتری و در خانه انجام دهیم. شما تنها باید با مرکز تماس گرفته و درخواست کمک کنید. در اسرع وقت کارشناسان تعمیرکار مورد نظر را به منزل شما اعزام می کنند و اطمینان می دهیم که تعمیر دستگاه با تجهیزات کامل و براساس اصول استاندارد انجام می گیرد.

2-   ارائه گارانتی تعمیرات برای وسیله

با هدف جلب اعتماد مشتریان، نمایندگی ما تعمیرکاران را موظف می داند بعد از اتمام کار، ضمانت نامه تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. اگر عیب وجود در مدت اعتبار گارانتی بروز نمود، نگران نباشید چرا که در این صورت مسئولیت کار بر عهده نمایندگی خواهد بود.

3-   ارائه مشاوره رایگان برای مشتریان

بخشی از خدمات نمایندگی به ارائه مشاوره اختصاص دارد. کارشناسان ما بعد از تماس مشتری، به او راهنمایی می کنند تا پاسخ سوالات خود را از افراد متخصص دریافت نمایند. همچنین اگر عیب وسیله سطحی باشد، متخصصین ما به صورت تلفنی به شما کمک می کنند تا خودتان مشکل را رفع کنید.

4-   تخفیف هزینه تعمیرات

تعمیر هر  گونه وسایل برق در نمایندگی تعمیرات بومهن با هزینه مناسب و بهترین خدمات خواهد بود. همچنین مشتریان می توانند با ارائه گارانتی وسیله به تعمیرکار از تخفیف بیشتر در محاسبه هزینه نهایی برخوردار شوند. البته ضمانت نامه باید از نظر زمانی اعتبار داشته باشد.

 1669