1669 پشتیبانی سریع

صفحه نخست

74 بازدید
نمایندگی تعمیرات باکنشت

شماره های نمایندگی تعمیرات باکنشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

درباره تعمیرات باکنشت

نمایندگی تعمیرات باکنشت به کیفیت خدمات کارشناسان و مهندسین خود اطمینان دارد. اما به شما حق می دهیم نگران کیفیت کار باشد. به منظور جلب اعتماد مشتریان خود، تعمیرکاران موظف هستند در پایان کار، گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. اگر همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه روز نمود، مسئولیت تعمیر آن بر عهده نمایندگی خواهد بود.

خدمات ارائه شده توسط  نمایندگی تعمیرات باکنشت

نمایندگی تعمیرات باکنشت به عنوان یکی از مراکز معتبری است که شما مشتریان برای تعمیر هر کدام از وسایل برقی خود می توانند از کارشناسان متخصص کمک بگیرید. از زمانی که وسیله برقی خریداری می شود تا هر زمان که از آن استفاده می کنید، برای دریافت خدمات پس از فروش می توانید بر روی نمایندگی ما حساب کنید. مهندسین توانای ما نه تنها برای نصب و راه اندازی بلکه برای تعمیر وسیله آماده خدمت رسانی به شما خواهند بود.

خوشبختانه امروزه نمایندگی های متعددی در شهرهای مختلف ایران تاسیس شده است که شما می توانید تحت نظر افراد متخصص، تعمیر وسیله برقی خود را انجام دهید. این حرفه بسیار حساس است چرا که کوچکترین خطا در کار منجر به خرابی کامل دستگاه خواهد شد. نمایندگی ما در تحت شرایط علمی و  استاندارد خدمات زیر را برای مشتریان در نظر گرفته است:

1-   تعمیر وسیله برقی در منزل شما انجام می گیرد.

به دور از اندازه وسیله برقی، نمایندگی ما خود را موظف می داند تعمیر هر کدام از وسایل برقی شما را در منزل شما انجام دهد. این اقدام با دو هدف طراحی شده است. در ابتدا مشتری نگران چگونگی بردن وسیله به محل تعمیر است و با این کار، مشتری با خیال آسوده شاهد تعمیر وسیله خواهد بود. از سوی دیگر چون از نزدیک می توانید بر عملکرد تعمیرکار ناظر باشید، اطمینان خواهید داشت که وسیله به خوبی تعمیر شده است.

2-   خدمات تعمیرکاران خود را با گارانتی تعمیرات تضمین می کنیم.

در اینکه کلیه کارشناسان و تعمیرکاران ما متخصص در امر تعمیر وسیله برقی هستند هیچ شکی ندارم و با افتخار از آن ها حمایت می کنیم. برای اطمینان خاطر مشتریان، با ارائه گارانتی تعمیرات این حمایت را اثبات خواهیم کرد. اگر همین عیب در مدت تعیین شده بروز نمود نمایندگی موظف است به صورت رایگان با کیفیت بالا وسیله را تعمیر کند. همچنین در صورتی که نیاز به تعویض برخی از قطعات باشد، به شما تضمین می دهیم که از قطعات اصلی و با گارانتی طولانی مدت استفاده شود.

3-   پاسخگوی سوالات مشتریان خواهیم بود.

یکی از خدمات نمایندگی ما ارائه مشاوره رایگان به صورت تلفنی و رایگان برای مشتریان است. اگر در مورد کارایی وسیله، مشکل بروز کرده در آن و… سوالی دارید کافی است با نمایندگی تماس گرفته و با کارشناسان صحبت کنید. به صورت رایگان شما را به بهترین شکل راهنمایی خواهیم کرد.

4-   نگران هزینه تعمیرات نباشید.

به هر حال مشتریان حق دارند در شرایط اقتصادی موجود، نگران هزینه تعمیر وسایل برقی باشند. تحت نظر نمایندگی ما شما از بهترین خدمات با قیمت مناسب برخوردار خواهید شد. از یک سو تخفیفات مرکز و از سویی دیگر تخفیفات ویژه گارانتی وسیله برقی شامل شما خواهد شد. اگر ضمانت نامه اعتبار دارد، با تحویل آن به تعمیرکاران ما قیمت کمتری را پرداخت نمایید. گارانتی وسیله باید مهر تایید شرکت خریداری شده را داشته باشد.

چگونه از حمایت نمایندگی تعمیر باکنشت برخوردار شویم

اغلب مشتریان ما این سوال را مطرح می کنند که برای دسترسی به خدمات نمایندگی باید چگونه عمل کنند. برای این منظور مراحل زیر باید طی شود:

1-   با نمایندگی نزدیک به محل زندگی خود تماس بگیرید.

خوشبختانه این نمایندگی در اغلب شهرهای ایران دارای چندین شعبه بوده و مشتریان می توانند از خدمات این مرکز معتبر استفاده کنند. شما در اولین قدم باید با ما تماس گرفته و درخواست خود را با کارشناسان در میان بگذارید.

2-   تعمیرکار به منزل شما اعزام می شود.

بعد از تماس شما با نمایندگی در صورتی که عیب رخ داده سطحی باشد، مشاورین به شما کمک می کنند بدون نیاز به تعمیرکار مشکل را خودتان حل کنید. در غیر این صورت تعمیرکار با وسایل کامل به منزل شما آمده و تعمیرات را آغاز می کند. جابجا کردن وسیله و انتقال آن به نمایندگی برای همه مشتریان دردسر ساز بوده و ما با این اقدام این مشکل را رفع نموده ایم.

3-   گارانتی تعمیرات به شما تحویل داده می شود.

براساس قوانین نمایندگی تعمیرات باکنشت تعمیرکاران موظف هستند گارانتی تعمیرات را به شما تحویل دهند. در پایان کار و بعد از تست وسیله برقی، این ضمانت نامه با مهر نمایندگی به شما داده می شود تا اگر مجددا عیب در مدت معلوم در وسیله بروز نمود، مسئولیت کار بر عهده ما باشد. این گارانتی خدمات رایگان را برای مشتریان تضمین می  کند.

[siteorigin_widget class=”PW_Number_Counter”][/siteorigin_widget]
 1669