1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات باکنشت پردیس

2 بازدید
نمایندگی تعمیرات باکنشت پردیس

نمایندگی تعمیرات باکنشت در پردیس

تعمیر وسایل برقی در نمایندگی تعمیرات باکنشت پردیس تحت نظر تعمیرکارانی صورت می گیرد که مهارت بالایی در عیب یابی و تعمیر وسیله دارند. مشتریانی که در این منطقه زندگی می کنند نباید نگران خرابی وسیله برقی خود باشند. با وجود نمایندگی ما شما تنها باید با مرکز تماس گرفته و از کارشناسان درخواست کمک داشته باشید. تعمیرکاران ما موظف هستند در کمترین زمان درخواست شما را پیگیری نمایند.

نمایندگی تعمیرات باکنشت پردیس

نمایندگی باکنشت پردیس

شماره تماس نمایندگی تعمیرات باکنشت در پردیس

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مروری بر خدمات نمایندگی تعمیرات باکنشت پردیس

1-   تعمیر وسیله برقی در منزل شما انجام می گیرد.

تفاوتی ندارد کدام از وسایل برقی شما خراب شده است. نمایندگی ما موظف است بعد از  تماس مشتری با مرکز و اعلام مشکل، تعمیرکاران خود را به منزل وی اعزام نماید. متخصصین ما با تجهیزات کامل  پیشرفته به خانه مشتری مراجعه کرده و تعمیر دستگاه را شروع می کنند. در این صورت شما می توانید عملکرد مهندسین را زیر نظر گرفته و از کیفیت خدمات اطمینان داشته باشید.

2-   هزینه تعمیر وسیله برقی مناسب خواهد بود.

برای مشتریان مهم است که هزینه تعمیر وسیله برقی مناسب باشد. در واقع دنبال این هستند که بهترین خدمات را با قیمت مناسب دریافت کنند. نمایندگی ما  به این موضوع نیز پرداخته و در نظر دارد قیمت تعمیر وسیله را به نفع مشتری حساب کند. از سوی دیگر اگر ضمانت نامه وسیله برقی اعتبار زمانی دارد شما می توانید با ارائه آن به تعمیرکار، از تخفیفات بیشتری برخوردار شوید.

3-    مشاوره رایگان برای شما ارائه می شود.

به هر حال ممکن است مشتریان در مدت زمان استفاده از وسیله برقی با سوالات و مشکلاتی روبرو شوند که نیاز به راهنمایی داشته باشند. بخشی از خدمات نمایندگی ما به ارائه مشاوره رایگان اختصاص داشته و با تماس با مرکز می توانید و بدون هزینه از کارشناسان ما کمک بگیرید.

4-   تعمیر وسیله برقی تضمین شده خواهد بود.

تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیرات باکنشت پردیس موظف هستند بعد از تعمیر وسیله برقی، گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند تا در صورت بروز همین عیب در مدت معلوم، مسئولیت رفع آن بر عهده نمایندگی باشد بدون اینکه هزینه ای از جانب مشتری پرداخت شود.

 1669