1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات باکنشت قزوین

1 بازدید
نمایندگی تعمیرات باکنشت پرند

نمایندگی تعمیرات باکنشت در قزوین

جهت تعمیر وسایل برقی معیوب خود تحت نظر نمایندگی تعمیرات باکنشت قزوین تنها کافی است با نمایندگی تماس گرفته و درخواست خود را با کارشناسان در میان بگذارید. این مرکز با هدف حمایت از مشتریان قزوین تاسیس شده و تمام مسئولیت تعمیر وسایل برقی را بر عهده می گیرد. شما تحت نظر نمایندگی ما از حمایت  و پشتیبانی افراد متخصص برخوردار شده و اطمینان خواهید داشت که خدمات کاملا استاندارد خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات باکنشت پرند

نمایندگی باکنشت قزوین

شماره تماس نمایندگی تعمیرات باکنشت در قزوین

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

09120305004

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر باکنشت قزوین

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

مروری بر خدمات نمایندگی تعمیرات باکنشت قزوین

در نمایندگی ما تحت نظر مهندسین و تعمیرکاران از خدمات زیر بهره مند خواهید شد:

1-   وسیله برقی را در منزل تعمیر خواهیم کرد.

تمامی خدمات نمایندگی باکنشت با هدف جلب رضایت مشتریان انجام می گیرد. در همین راستا خود را موظف می دانیم تا بعد از تماس مشتری، تعمیرکار مورد نظر را به منزل اعزام کنیم. تعمیر دستگاه با تجهیزات کامل در منزل شما و در حضور خودتان انجام می گیرد. اطمینان داشته باشید که کیفیت خدمات در منزل با تعمیر وسیله در نمایندگی یکسان خواهد بود.

2-   تعمیر وسیله برقی به صورت تضمین شده خواهد بود.

اگر چه نمایندگی ما به خدمات خود اطمینان داشته و مطمئن هستیم که تعمیرات کاملا استاندارد هستند، با این حال برای جلب اعتماد مشتریان خود تعمیرکاران را موظف نموده اند بعد از پایان کار حتما گارانتی تعمیرات را ارائه کنند. این گارانتی تعهد نمایندگی در مدت معلوم نسبت به وسیله را نشان می دهد. از سوی دیگر اگر نیاز به تعویض برخی از قطعات باشد، به شما اطمینان داده می شود که از قطعه های اصلی با گارانتی طولانی مدت استفاده شود.

3-   هزینه تعمیر وسیله برقی از نظر اقتصادی مناسب خواهد بود.

غلب مشتریان نگران این هستند که هزینه تعمیر وسیله برقی چقدر خواهد بود. به هر حال در شرایط اقتصادی امروز، مردم حق دارند اولویت خود را براساس هزینه ها پیش ببرند. در نمایندگی تعمیرات باکنشت قزوین تمامی مشتریان از تخفیف های ویژه مرکز برخوردار شده و از سوی دیگر در صورتی که ضمانت نامه وسیله اعتبار زمانی داشته باشد، در محاسبه هزینه نهایی اعمال شده و قیمت تعمیر وسیله به نفع مشتری خواهد بود.

 1669