1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات باکنشت رشت

75 بازدید
نمایندگی تعمیرات باکنشت رشت

نمایندگی تعمیرات باکنشت در رشت

در صورتی که تعمیر وسیله برقی خود را به نمایندگی تعمیرات باکنشت رشت می سپارید اطمینان خواهید داشت که تعمیر دستگاه به صورت علمی و براساس متدهای پیشرفته انجام می گیرد. مهم است تعمیر دستگاه تحت نظر افراد متخصص انجام گیرد تا بتوانید همان کارایی اولیه دستگاه را شاهد باشید. افراد کم تجربه ممکن است خرابی های بیشتری را به بار بیاورند. در نتیجه توصیه می کنیم به جز مراکز معتبر به افراد دیگر اعتماد نکنید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات باکنشت در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

مروری بر خدمات نمایندگی تعمیرات باکنشت رشت

مهندسین و تعمیرکاران توانمند ما در نمایندگی شرایطی را فراهم می کنند تا خدمات زیر به بهترین شکل ممکن برای مشتریان ارائه شود:

1-   نیازی به جابجایی وسیله برقی نخواهد بود.

اگر تعمیر وسیله برقی خود را به نمایندگی ما می سپارید لازم است بدانید که تنها وظیفه شما، تماس با مرکز است. از این پس تمام مراحل کار بر عهده کارشناسان ما خواهد بود. در زمان کوتاهی تعمیرکار به منزل شما مراجعه می کند. تمامی امکانات لازم برای کار در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت تا تعمیر دستگاه به خوبی پیش برود.

نمایندگی تعمیرات باکنشت رشت

تعمیرات باکنشت رشت

2-   برای تعمیر وسایل برقی گارانتی تعمیرات ارائه می شود.

متاسفانه عدم توانایی برخی از تعمیرکاران وسایل برقی باعث شده است که مردم نتوانند حتی به نمایندگی های تعمیرات نیز اعتماد نمایند. اگر چه ما به خدمات متخصصین خود ایمان داریم اما به منظور جلب اعتماد مشتریان، تعمیرکاران ما موظف به ارائه گارانتی تعمیرات به مشتری در پایان کار هستند. از سوی دیگر در صورت نیاز به تعویض برقی از قطعات، از قطعه های اصلی با ضمانت نامه طولانی مدت استفاده خواهد شد.

3-   هزینه تعمیر وسیله برقی مناسب و به صرفه خواهد بود.

با وجود نمایندگی تعمیرات باکنشت رشت نگران بحث مالی تعمیر وسیله برقی نباشید. از یک سو مرکز ما برای همه مشتریان خود تخفیف در هزینه خدمات را در نظر می گیرد و از سویی دیگر، گارانتی وسیله نیز در محاسبه هزینه تعمیرات لحاظ می شود. البته این ضمانت نامه هم باید مهر تایید داشته و هم اینکه تاریخ آن منقضی نشده باشد. با تحویل آن به تعمیرکار هزینه کمتری برای شما در نظر گرفته می شود.

 1669