1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

399 بازدید
درباره ما

یکی از مهمترین خدمتی که برندهای فعال در صنعت تولید وسایل برقی انجام داده اند، تاسیس نمایندگی ها و مراکز معتبر برای ارائه خدمات پس از فروش همانند نمایندگی تعمیرات باکنشت است. در زمان خرید وسیله برقی باید به چند عامل توجه داشته باشید. در ابتدا به سراغ کیفیت وسیله رفته و بررسی کنید آیا این وسیله برقی عملکرد بالایی دارد یا خیر. اما این تنها یک بعد از قضیه است. در مدت استفاده از وسیله برقی، ممکن است روزی این دستگاه خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. در این زمان آیا بهتر نیست به سراغ نمایندگی های تعمیرات بروید؟

کلیه خدمات پس از فروش در نمایندگی تعمیرات باکنشت برای مشتریان ارائه می شود. از زمانی که دستگاه خریداری می شود، برای نصب و راه اندازی آن می توانید از متخصصین ما در نمایندگی کمک بگیرید. توجه داشته باشید که اگر راه اندازی دستگاه دچار مشکل شده و نصب آن تحت نظر کارشناسان ما در حال انجام باشد، برند مربوطه موظف به تعویض دستگاه خواهد بود.

درباره ما

درباره ما

از دیگر خدمات نمایندگی ما می توان به تعمیر وسایل برقی در منزل شما اشاره نمود. برای مشتریان این امر بسیار سخت است که وسیله معیوب را به مرکز تعمیر ببرند به ویژه اگر وسیله شما بزرگ و سنگین باشد. ما این مشکل را برای شما حل نموده ایم. بعد از تماس شما با نمایندگی، تعمیرکار مربوطه به منزل شما مراجعه می کند.

تحت نظر نمایندگی ما جایی برای نگرانی از بابت هزینه تعمیرات نخواهد بود. ما گارانتی وسیله برقی را به عنوان یک معیار در کاهش هزینه ها لحاظ خواهیم نمود. البته بررسی کنید اگر ضمانت نامه اعتبار زمانی دارد، به تعمیرکار تحویل دهید تا در محاسبه هزینه تعمیر وسیله برقی به شما تخفیف داده شود.

نمایندگی تعمیرات باکنشت به کیفیت خدمات کارشناسان و مهندسین خود اطمینان دارد. اما به شما حق می دهیم نگران کیفیت کار باشد. به منظور جلب اعتماد مشتریان خود، تعمیرکاران موظف هستند در پایان کار، گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. اگر همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه روز نمود، مسئولیت تعمیر آن بر عهده نمایندگی خواهد بود.

 1669